DSpace О системе DSpace
 

IRZSMU >
Наукові роботи студентів та аспірантів >
Студентське наукове товариство: статті, доповіді, тези >

Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://dspace.zsmu.edu.ua/handle/123456789/9993

Название: Кіборгізація: нові виклики філософії
Авторы: Аверченко, В. Л.
Ключевые слова: тези доповідей
Дата публикации: 2019
Издатель: Запорізький державний медичний університет
Библиографическое описание: Аверченко, В. Л. Кіборгізація: нові виклики філософії / В. Л. Аверченко // Актуальні питання сучасної медицини і фармації : зб. тез доп. наук.-практ. конф. з міжнар. участю молодих вчених та студентів, 13–17 травня 2019 р. – Запоріжжя: ЗДМУ, 2019. – С. 181.
Аннотация: Науково-технічний прогрес йде прискореними темпами. Фахівці констатують еру масової гібридизації та кіборгізаціі (симбіозу людини, техніки і штучного інтелекту). Процеси, що стали реальністю в XXI столітті, з одного боку, захоплюють людство, змушують пишатися можливостями нашого інтелекту, з іншого боку, ставлять актуальні завдання філософського осмислення результатів прогресу, контролю над ним, технічними та гуманітарними наслідками впровадження нових технологій. Формування «кіберсвіту» загострює проблеми, пов'язані з безпекою життя людства. Актуальним є осмислення комплексу філософських аспектів нової технічної реальності, в яку занурюється людство. Кіборг у медицині – це біологічний організм, що містить механічні або електронні компоненти. Тому кіборгізація – це процес перетворення живого організму в кіборга. Людським називається те, що пов'язано з людиною, властиво їй: людська праця, людська думка, людські слабкості. З новими відкриттями виникають нові питання: чи повинні ми вважати кіборгами модифікованих людей? які нові проблеми постануть перед суспільством за умови існування у ньому кіборгів?
URI: http://dspace.zsmu.edu.ua/handle/123456789/9993
Располагается в коллекциях:Студентське наукове товариство: статті, доповіді, тези

Файлы этого ресурса:

Файл Описание РазмерФормат
Аверченко_181.pdf548,27 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть
View Statistics

Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.

 

Valid XHTML 1.0! DSpace Software Copyright © 2002-2005 MIT and Hewlett-Packard - Обратная связь